Hakkımızda

Hakkımızda


Türkiye’de Nasıl Rakipsiz Oldu?

1996 yılında Murat GİRGİN tarafından kendi öz kaynakları ile kurulmuştur.

Türkiye’de imkânsızı başaran, rakip tanımayan, gerçek güven, gerçek garanti, “GÜVENİN TEK ADRESİ” GİRGİN EMLAK’tır.

Neden Rakipsiz? Neden İmkânsızı Başarmıştır?

Murat GİRGİN çalışkan, cesur, dürüst, güvenilir, taviz vermez ve karizmatik kişiliği sayesinde bugün 22 şubeye ulaşmıştır. Bu şubeler aynı zamanda kendi mülküdür. GİRGİN EMLAK sadece emlak komisyoncusu değil, aynı zamanda kendi üreten, üretttiğini satan ve Türkiye’nin her yerinde daire, dükkan, arsa, arazi, yazlık, villa, köşk, peşin parayla alım satım yapan uluslararası kapasite ile çalışan bir aile şirketidir…

Murat GİRGİN

Yönetim Kurulu Başkanı

Tamamen kendi öz kaynaklarıyla girdiği emlak sektöründe uyguladığı kendine özgü alım-satım sistemiyle, kısa sürede müşterilerinin güven ve takdirini kazanan Murat Girgin, yoğun gayretleri sonucunda bugün 22 şubesiyle başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de emlak alım-satım hizmeti vermektedir.

Her geçen gün değerine değer katan ve çağımızın en önemli yatırım araçlarının başında gelen gayrimenkuller; bu alanda faaliyet gösteren firmaların sayılarındaki artışı da beraberinde getiriyor. Müşterilere en iyiyi sunabilmek için rekabet eden firmalar, birbirlerinden sıyrılmak için verdikleri alternatif hizmetlerle zirveye oynuyorlar.

Girgin Emlak Zincirleri; bu sektörde faaliyet gösteren firmaların başında geliyor.

Girgin Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Murat Girgin; İstanbul’da kurduğu ve günümüze dek büyüttüğü emlak krallığı ile bugüne kadar sayısız kişinin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştüren cesur bir girişimci.

5 yaşında Öksüz kalan, 11 yaşında okul hayatını bırakıp çalışmaya başlayan, 16 sında ise kendi dükkanını açarak iş sahibi olan Murat Girgin; günümüzde 50 trilyon yatırımla kurduğu Girgin Emlak zincirleri ile piyasasında yerli-yabancı hiç kimseyi rakip tanımıyor.

1996 yılında Bahçelievler Soğanlı’da kiraladığı bir dükkanla başlar emlak alım satımına. Her işi hakkını vererek yapma arzusu ve kendine güveni emlakçılığa da yeni bir soluk kazandırmasını sağlar. Ciddi yatırım ve çalışmaların ardından şube sayısına her geçen yıl yenilerini ekler. Bugün şube sayısı 22’ye ulaşan Girgin Emlak, İstanbul’un en büyük emlak zincirlerinden biri. Murat Girgin; başarısını cesaretine, çok çalışmasına ve kendine özgü prensiplerine bağlıyor.

Şubelerimizden Görüntüler